Dinamo u finalu kadetske završnice

Kadetkinje Dinama u Daruvaru su na završnici ženske mladeži za protivnika u polufinalnu dobile ekipu Marjana koja je svladana 5:2 (2:1).

Iako su s 11 metara povele kadetkinje Marjana preko Buge Slavice, mlade Dinamovke vrlo su se brzo uzdigle i s dva pogotka Nike Perice preokrenule rezultat za vodstvo Plavih 2:1.

U nastavku se raspoloženom pokazala Marija Klarić koja prvo zabija u 55. minuti, Buga potom smanjuje na 2:3, no Klarić je u 65. minuti sigurna za 4:2, a Karla Jedvaj potvrđuje slavlje Dinama 5:2 vrijedno finala kadetske završnice.

U drugom polufinalnom susretu Osijek je nakon izvođenja jedanaesteraca (1:1 u regularnom dijelu) sa 6:5 svladao Agram.

Polufinale kadetske završnice: Dinamo – Marjan 5:2 (2:1)

Dinamo: Hanaček, Flanak (od 66. Kramar), Skenderi, Kopić, Perica, Klarić, Čanjevac, Petrović, Jedvaj, Koren, Levak. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Perica (34., 39.), Klarić (55., 65.), Jedvaj (81.)/Buga (29., 56.)