Pobjeda kadetkinja, remi pionirki s HNK Gorica

U devetom kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje HNK Gorica 4:1 (3:1), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb odigrale 3:3 (1:0) s pionirkama HNK Gorica.

U utakmici kadetkinja HNK Gorica i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa preko Eme Čikvar u 22. minuti, dok tri minute kasnije Laura Huzanić povisuje na 2:0 za ŽNK Dinamo Zagreb. U 40. minuti Nikolina Sambolić zabija za gostujućih 3:0, no minutu kasnije Lana Cerjan smanjuje zaostatak svoje ekipa na 1:3. Konačnih 4:1 postavlja Huzanić u 60. minuti, svojim drugim pogotkom u susretu.

U susretu pionirki HNK Gorica i ŽNK Dinamo Zagreb gostujuća ekipa je povela u devetoj minuti kada je sigurna Ivona Stjepanović. U 38. minuti na 1:1 izjednačuje Marija Krunić, dok u 54. Stjepanović, svojim drugim pogotkom u utakmici, odvodi gostujuće igračice u vodstvo 2:1. Šest minuta kasnije Marta Bujak postavlja 3:1 za ŽNK Dinamo Zagreb, no do kraja susreta, točnije u 64. i 69. minuti Krunić, svojim drugim golom u utakmici, te Emma Kopecki osiguravaju konačnih 3:3.