Pobjeda kadetkinja, poraz pionirki od ŽNK Rijeka

U 18. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb su svladale ŽNK Rijeka 9:1 (6:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb izgubile od ŽNK Rijeka 1:2 (0:1).

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Rijeka povela je domaća ekipa preko Ane Grdiše u 11. minuti, dok u 25. minuti na 2:0 povisuje Sara Ladović, a u 28. i 29. minuti za 4:0 dva gola zabija Lorena Tomašić. Grdiša je ponovno strijelac u 35. minuti, dok Iva Ožbolt postiže pogodak u 38. minuti za domaćih 6:0. U 50. minuti Dorotea Urović sigurna je za 7:0, za osmi pogodak domaćih igračica zaslužna je Ožbolt svojim drugim golom u utakmici, dok u 58. minuti jedini pogodak za gostujuću ekipu postiže Sara Ćatić. Konačnih 9:1 postavlja Grdiša svojim trećim golom u susretu.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Rijeka povela je gostujuće ekipa preko Vite Ćuković u 35. minuti utakmice, dok u 60. minuti Ema Čikvar izjednačuje rezultat. Konačnih 2:1 za gostujuće igračice postavlja Ćuković u 68. minuti, svojim drugim pogotkom u susretu.