Pobjede kadetkinja i pionirki nad ŽNK Viktorija

U 16. kolu 1. HNLŽ kadetkinje su svladale kadetkinje ŽNK Viktorija 19:0 (11:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb slavile nad pionirkama ŽNK Viktorija s 3:1 (2:1).

Povele su kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb preko Lee Perić u drugoj minuti utakmice, dok u šestoj minuti na 2:0 povisuje Lorena Tomašić. U osmoj i 15. minuti Ana Grdiša zabija za 4:0, u 24. minuti Lucija Ćurić povisuje vodstvo domaće ekipe na 5:0, a Ema Jantol s dva gola u 27. i 29. minuti osigurava domaćih 7:0. U 35. minuti Laura Huzanić također se upisuje u listu strijelkinja, a četiri minute kasnije Tomašić zabija svoj drugi gol u susretu. U 42. minuti Grdiša svojim trećim te u 44. minuti Perić svojim drugim golom postavljaju 11:0. U drugom poluvremenu pogotke nižu redom Huzanić (47.), Jantol (55.), Tomašić (57.), Grdiša (63.), Sara Ladović (66.), Huzanić (70.) i Tomašić (71., 76.) za konačnih 19:0.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Viktorija povela je domaća ekipa pogotkom Eme Čikvar u osmoj minuti utakmice, dok u 23. Mija-Ana Dalić povisuje na 2:0. Tri minute kasnije Lucija Holub smanjuje na 1:2, no konačnih 3:1 za domaće igračice postavlja Ivona Stjepanović u 58. minuti susreta.