Pobjede kadetkinja i pionirki protiv ŽNK Neretva

U 11. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su ŽNK Neretva 3:2 (2:1), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb pobijedile ŽNK Neretva 1:4 (1:3).

U utakmici kadetkinja ŽNK Neretva i ŽNK Dinamo Zagreb povela je domaća ekipa pogotkom Petre Vladimir u četvrtoj minuti utakmice, dok je Glorija Falak u 38. minuti povisila na 2:0. U 45. minuti susreta Ema Jantol smanjuje zaostatak gostujuće ekipe na 1:2, dok Laura Huzanić pogotkom u 68. minuti te Ana Grdiša golom u 89. minuti osiguravaju pobjedu gošći.

U susretu pionirki ŽNK Neretva i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa preko Lorene Tomašić u 18. minuti utakmice, a ista igračica pet minuta kasnije povisuje vodstvo gošći na 2:0. U 32. minuti Ana Jurić smanjuje na 1:2, dok u 34. minuti Dora Skupnjak zabija za 3:1 ŽNK Dinamo Zagreb. Konačnih 4:1 postavlja u 60. minuti Mija-Ana Dalić.