Pobjede kadetkinja i pionirki nad ekipama ŽNK Viktorija

U šestom kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje ŽNK Viktorija 6:0 (3:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale pionirke ŽNK Viktorija 17:0 (10:0).

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Viktorija povela je domaća ekipa preko Eme Jantol u osmoj minuti, dok četiri minute kasnije na 2:0 povisuje Ana Grdiša. Ista igračica u 28. minuti postavlja 3:0 za domaće igračice, dok u 54. i 59. Jantol, svojim drugim golom, te Mija-Ana Dalić odvode ŽNK Dinamo Zagreb na 5:0. Konačnih 6:0 postavlja Lorena Tomašić u 64. minuti susreta.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Viktorija povele su domaće igračice preko Dore Skupnjak i Eme Čikvar u drugoj i četvrtoj minuti (2:0). U šestoj minuti Skupnjak postiže svoj drugi pogodak za 3:0, dok u osmoj i desetoj minuti Ivona Stjepanović i Tina Oković zabijaju za 5:0. Čikvar u 12. minuti zabija svoj drugi gol, kao i Oković u 17. za 7:0 vodstvo ŽNK Dinamo Zagreb. Marta Bujak zabija dvije minute kasnije za 8:0, a u 24. i 29. u listu strijelkinja upisuju se Katja Grgić i Dunja Klobučar. Za 11. pogodak ŽNK Dinamo Zagreb pobrinula se Kiara Oremuš u 40. minuti utakmice, dok u 45. i 48. Skupnjak i Čikvar, obje svojim trećim pogocima u susretu, postavljaju 13:0. Oremuš svojim drugim golom u 53. minuti zabija za 14:0, 15:0 djelo je Oković, koja također zabija svoj treći gol u utakmici, dok do kraja utakmice konačnih 17:0 postavljaju Bujak, svojim drugim golom u susretu, te Oremuš, svojim trećim pogotkom u utakmici.