Pobjede kadetkinja i pionirki nad ekipama HNK Gorica

Kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb u sklopu drugog kola 1. HNLŽ svladale su kadetkinje HNK Gorica 5:0 (4:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale pionirke HNK Gorica 4:2 (1:2).

U utakmici kadetkinja HNK Gorica i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa preko Hane Mušinović u 20. minuti susreta. U 39. minuti Ema Jantol povisuje na 2:0, dok Mušinović minutu kasnije, svojim drugim golom u utakmici, dovodi gostujuće igračice u 3:0 vodstvo. Lorena Tomašić sigurna je u 43. minuti za gostujućih 4:0, dok konačnih 5:0 postavlja Nikolina Sambolić u 61. minuti susreta.

U susretu pionirki HNK Gorica i ŽNK Dinamo Zagreb Rita Karadakić dovodi gostujuću ekipu u vodstvo 1:0 u sedmoj minuti susreta, dok 20 minuta kasnije osigurava i 2:0 za gostujuće igračice, svojim drugim pogotkom u susretu. U 34. minuti Nikolina Čop smanjuje na 1:2, dok Stela Delišimunović u 56. minuti postavlja gostujućih 3:1. Dvije minute kasnije Ema Petrović smanjuje na 2:3 za domaću ekipu, dok konačnih 4:2 postavlja Karla Živko u 73. minuti utakmice.