Pobjede kadetkinja i pionirki nad ekipama ŽNK Marsonia

U 17. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje ŽNK Marsonia 5:1 (2:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale pionirke ŽNK Marsonia 2:0 (1:0).

U utakmici kadetkinja ŽNK Marsonia i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa pogotkom Eme Jantol u 29. minuti, dok šest minuta kasnije Nikolina Sambolić postavlja 2:0 za gostujuće igračice. U 50. minuti na 1:2 smanjuje Marija Stopić, dok dvije minute kasnije Laura Huzanić odvodi ŽNK Dinamo Zagreb u 3:1 vodstvo. Huzanić u 59. minuti postiže svoj drugi gol u susretu za gostujućih 4:1, dok konačnih 5:1 za ŽNK Dinamo Zagreb postavlja Lorena Tomašić u 76. minuti.

U susretu pionirki ŽNK Marsonia i ŽNK Dinamo Zagreb gostujuća ekipa u 27. minuti osigurava vodstvo 1:0 pogotkom Tene Mojčec, dok u 49. minuti konačnih 2:0 za ŽNK Dinamo Zagreb postavlja Mihaela Nikšić.