Pobjede kadetkinja i pionirki protiv ŽNK Neretva za kraj sezone

U 22. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su ŽNK Neretva 6:0 (4:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale ŽNK Neretva (1:0).

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Neretva povela je domaća ekipa preko Lorene Tomašić u 13. minuti, dok pet minuta kasnije na 2:0 povisuje Laura Huzanić. U 28. minuti Tomašić postiže svoj drugi pogodak u susretu za domaćih 3:0. Ana Grdiša i Iva Ožbolt upisuju se u listu strijelkinja u 45., odnosno, 52. minuti, dok konačnih 6:0 postavlja Dorotea Urović u 65. minuti utakmice.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Neretva Mihaela Nikšić u 14. minuti dovodi domaću ekipu u vodstvo, dok u nastavku, točnije, u 54. i 57. minuti, Ema Čikvar zabija dva gola za konačnih 3:0.