Pobjede kadetkinja i pionirki nad Splitom

U 20. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje ŽNK Split 8:0 (3:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale pionirke ŽNK Split 4:1 (4:1).

U utakmici kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Split povela je domaća ekipa preko Hane Asime Osmančević u sedmoj minuti, dok sedam minuta kasnije na 2:0 povisuje Laura Huzanić. U 26. minuti za 3:0 zabija Lorena Tomašić, a Osmančević u 56. postiže svoj drugi pogodak za domaćih 4:0. U 65. minuti Tomašić također zabija svoj drugi gol u susretu i postavlja 5:0 za domaće igračice. U 70. i 72. minuti u listu strijelkinja upisuju se Ema Jantol i Ana Grdiša koje odvode ŽNK Dinamo Zagreb na 7:0, dok konačnih 8:0 postavlja Tomašić svojim trećim pogotkom u utakmici.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Split domaću ekipu u drugoj minuti u vodstvo dovodi Mija-Ana Dalić, dok tri minute kasnije na 2:0 za domaće igračice povisuje Marta Bujak. U 27. minuti Lana Knežević postavlja domaćih 3:0, Stela Dijanić dvije minute zatim smanjuje zaostatak svoje ekipe na 1:3, dok konačnih 4:1 postavlja Dalić svojim drugim pogotkom u 34. minuti utakmice.