Porazi kadetkinja i pionirki od ekipe ŽNK Osijek

U 21. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb poražene su od ŽNK Osijek 2:7 (3:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb poražene od ŽNK Osijek (1:1).

U utakmici kadetkinja ŽNK Osijek i ŽNK Dinamo Zagreb povela je domaća ekipa preko Lee Maričić u šestoj minuti, dok u 37. i 43. na 3:0 povisuje Helena Draguljić s dva uzastopna pogotka. U 65. minuti susreta Lorena Tomašić smanjuje na 1:3, no tri minute kasnije Maričić postiže svoj drugi gol u susretu za domaće igračice i postavlja rezultat 4:1. Lucija Ćurić u 85. minuti zabija za 2:4, no do kraja utakmice Maja Vragolović s dva gola, u 82. i 83. minuti, te Maričić svojim trećim pogotkom u susretu postavljaju konačnih 7:2.

U susretu pionirki ŽNK Osijek i ŽNK Dinamo Zagreb Ana Muhvić dovodi ŽNK Osijek u 1:0 vodstvo u 12. minuti, dok pet minuta kasnije Ema Čikvar izjednačuje rezultat na 1:1. Elena Nikšić u 60. minuti utakmice osigurava 2:1 za domaću ekipu, dok konačnih 3:1 postavlja Muhvić svojim drugim golom u susretu.