Pobjeda kadetkinja, poraz pionirki od ŽNK Agram

U trećem kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje ŽNK Agram 3:2 (1:2), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb poražene od pionirki ŽNK Agram 1:8 (0:5).

U utakmici kadetkinja ŽNK Agram i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa pogotkom Eme Jantol u osmoj minuti, no minutu kasnije Stela Veseli izjednačuje rezultat na 1:1. Domaća ekipa preko drugog gola Veseli dolazi u 2:1 vodstvo u 43. minuti susreta, no Lorena Tomašić u 73. i 82. minuti niže dva pogotka za 3:2 pobjedu ŽNK Dinamo Zagreb.

U susretu pionirki ŽNK Agram i ŽNK Dinamo Zagreb povela je domaća ekipa u četvrtoj minuti golom Vite Šteko. Bella Vorih povisuje na 2:0 pet minuta kasnije, a u 11. minuti Iva Korošec zabija za domaćih 3:0. Nika Delišimunović niže dva pogotka u 22. i 25. minuti za 5:0 vodstvo ŽNK Agram, dok Vorih u 43. i 45. minuti, svojim drugim i trećim golom u utakmici, postavlja 7:0. U 53. minuti za 8:0 zabija Korina Haramina, dok konačnih 1:8 postavlja Dunja Klobučar u 54. minuti susreta.