Pobjede kadetkinja i pionirki u zaostalim susretima 11. kola protiv NK Graničar

U zaostalim utakmicama 11. kola 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje NK Graničar 5:2 (2:1), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale pionirke NK Graničar 5:0 (2:0).

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i NK Graničar povela je domaća ekipa preko Eme Jantol u drugoj minuti, dok minutu kasnije na 1:1 izjednačava Lea Marija Kobaš. U 36. minuti Nikolina Sambolić odvodi domaće igračice u vodstvo 2:1, dok Jantol u 60. minuti, svojim drugim pogotkom u susretu, osigurava 3:1 za ŽNK Dinamo Zagreb. Četvrti domaći pogodak zabija Mija-Ana Dalić i 71. minuti, dok Lea Župarić u 81. minuti postavlja 4:2. Konačnih 5:2 postavlja Iva Ožbolt u 83. minuti utakmice.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i NK Graničar domaću ekipu u vodstvo 2:0 dovode Tina Oković i Ivona Stjepanović pogocima u 34., odnosno, 35. minuti. U 55. Oković svojim drugom golom u utakmici osigurava 3:0 za domaće igračice, dok pet minuta kasnije Stjepanović, također svojim drugim pogotkom, odvodi ŽNK Dinamo Zagreb na 4:0. Konačnih 5:0 postavlja Oković, svojim trećim golom u utakmici, u 68. minuti.