Pobjeda kadetkinja, poraz pionirki od ŽNK Međimurje-Čakovec

Kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb u drugom kolu 1. HNLŽ svladale su kadetkinje ŽNK Međimurje-Čakovec 7:1 (5:1), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb upisale 1:2 (0:0) poraz od pionirki ŽNK Međimurje-Čakovec.

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Međimurje-Čakovec povela je domaća ekipa u šestoj minuti preko Ane Grdiše, dok u 18. na 2:0 povisuje Nikolina Sambolić. Barbara Peharda u 29. minuti smanjuje na 1:2. U 35. Grdiša postavlja 3:0, Ema Jantol osam minuta kasnije zabija četvrti domaći pogodak, dok Grdiša dvije minute nakon toga, svojim trećim pogotkom u susretu, osigurava 5:1 za ŽNK Dinamo Zagreb. Do kraja utakmice, u 61. minuti zabija Lorena Tomašić, a u 75. minuti Laura Huzanić za konačnih 7:1.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Međimurje-Čakovec povela je gostujuća ekipa preko Ene Madić u 38. minuti, dok u 47. na 1:1 izjednačuje Ema Čikvar. Konačnih 1:2 postavlja Lea Horvat u 69. minuti utakmice.