Pobjede kadetkinja i pionirki nad ŽNK Neretva

U petom kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje ŽNK Neretva 6:3 (2:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale pionirke ŽNK Neretva 5:0 (3:0).

U utakmici kadetkinja ŽNK Neretva i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa preko Laure Huzanić, dok u 18. minuti na 2:0 povisuje Sara Ladović. U 49. minuti na 1:2 smanjuje Lana Oršulić, dok Petra Menalo autogolom četiri minute kasnije postavlja 1:3. U 66. minuti Ladović svojim drugim golom osigurava gostujućih 4:1, no Petra Obradović u 80. minuti smanjuje na 2:4. Ema Jantol sigurna je u 83. minuti za 5:2, Obradović u 63. postiže svoj drugi i treći ukupno pogodak domaće ekipe, dok konačnih 6:3 postavlja Huzanić svojim drugim golom u susretu.

U susretu pionirki ŽNK Neretva i ŽNK Dinamo Zagreb povele su gošće dvama pogocima Dore Skupnjak, u devetoj i 16. minuti. U 31. na 3:0 povisuje Ema Čikvar, dok u 65. četvrti pogodak za ŽNK Dinamo Zagreb postiže Tina Oković. Konačnih 5:0 u 67. minuti postavlja Čikvar svojim drugim pogotkom u utakmici.