Porazi kadetkinja i pionirki od ŽNK Osijek

U četvrtom kolu Prve HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale su 0:3 (0:1) poraz od kadetkinje ŽNK Osijek, dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb upisale 2:3 () poraz od pionirki ŽNK Osijek.

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Osijek povela je gostujuća momčad preko Klare Žuljević u 21. minuti, dok u 51. minuti na 2:0 povisuje Maja Francuzović, a u 65. minuti Lea Maričić postavlja konačnih 3:0.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Osijek povele su domaće igračice u desetoj minuti utakmice preko Ivone Stjepanović, no u 25. minuti Ana Muhvić izjednačuje rezultat na 1:1. U 31. minuti Stjepanović svojim drugim pogotkom dovodi domaću ekipu u 2:1 vodstvo, no Muhvić, također svojim drugim golom, u 48. minuti ponovno poravnava rezultat (2:2). Konačnih 2:3 postavlja Lana Popić u 67. minuti susreta.