Pobjede kadetkinja i pionirki ŽNK Dinamo Zagreb nad ekipama NK Graničar Županja

U 22. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje NK Graničar 4:3 (1:2), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale pionirke NK Graničar 2:0 (1:0).

U utakmici kadetkinja NK Graničar i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa preko Nikoline Sambolić u 15. minuti, dok Lea Perić u 22. minuti povisuje na 2:0 za gostujuće igračice. U 40. minuti Diana Vincetić smanjuje na 1:2, a šest minuta kasnije Andrea Knežević izjednačuje rezultat na 2:2. U 48. i 58. minuti Sambolić, svojim drugim i trećim pogotkom u susretu, osigurava 4:2 za ŽNK Dinamo Zagreb, dok konačnih 3:4 postavlja Knežević u 70. minuti, svojim drugim golom u utakmici.

U susretu pionirki NK Graničar i ŽNK Dinamo Zagreb Lorena Tomašić dovodi gostujuću ekipu u 1:0 vodstvo pogotkom u 29. minuti, dok konačnih 2:0 za ŽNK Dinamo Zagreb postavlja Rita Karadakić u 50. minuti utakmice.