Poraz seniorki od ŽMNK MC Plus

U drugom kolu 1. HMNLŽ seniorke ŽMNK Dinamo Zagreb upisale su 2:4 (1:1) poraz od ekipe ŽMNK MC Plus.

Povela je u utakmici gostujuća ekipa preko Marije Žagar u trećoj minuti, dok u 20. Sara Bučić izjednačuje rezultat na 1:1. U 31. minuti Žagar odvodi ŽMNK Dinamo Zagreb u vodstvo 2:1, no pet minuta kasnije za novo poravnanje rezultata pobrinula se Tea Vračević. U 38. minuti Lea Kolčić zabija za domaćih 3:2, dok konačnih 4:2 postavlja Maja Lena Bičanić u 39. minuti susreta.

1. HMNLŽ, 2. kolo: ŽMNK MC Plus vs ŽMNK Dinamo Zagreb 4:2 (1:1)

Strijelci: Bučić (20.), Vračević (36.), Kolčić (38.), Bičanić (39.)/Žagar (3., 31.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Tomkić, Žagar, Pejić, Zdunić, Bračević, Đurić, Huzanić, Petarić, Grdiša, Ladović, Stančić. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Dino Bartoluci.