Porazi kadetkinja i pionirki ŽNK Dinamo Zagreb od ekipa ŽNK Osijek

U 15. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale su 3:4 (3:0) poraz od kadetkinja ŽNK Osijek, dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb upisale 0:4 (0:2) poraz od pionirki ŽNK Osijek.

U utakmici kadetkinja ŽNK Osijek i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa u devetoj minuti pogotkom Lorene Tomašić, dok ista igračica u 34. minuti odvodi gostujuće igračice u 2:0 vodstvo. Četiri minute kasnije Ema Jantol zabija za 3:0 ŽNK Dinamo Zagreb. U 49. minuti Lara Đurčanski smanjuje na 1:3, dok dvije minute kasnije Lea Maričić postiže drugi domaći pogodak. U 88. minuti Melita Pranjić osigurava izjednačenje rezultata na 3:3, dok konačnih 4:3 za ŽNK Osijek postavlja Iva Đakovac u 93. minuti susreta.

U susretu pionirki ŽNK Osijek i ŽNK Dinamo Zagreb domaća ekipa je stigla u vodstvo 1:0 preko Lane Popić u 14. minuti utakmice. U 24. minuti za 2:0 domaćih igračica zabija Paula Velerajter, dok u 53. minuti Mia Bradarić odvodi ŽNK Osijek u 3:0 vodstvo. Konačnih 4:0 postavlja Velerajter u 62. minuti, svojim drugim pogotkom u susretu.