Seniorke bez finala 1. HMNLŽ 23/24

Nakon što su u prvoj polufinalnoj utakmici 1. HMNLŽ seniorke ŽMNK Dinamo Zagreb odigrale 3:3 sa ŽMNK Alumnus, druga je utakmica završila 1:1 (1:1), dok je nakon izvođenja kaznenih udaraca ŽMNK Dinamo Zagreb upisao poraz 4:5 i tako ostao bez finala natjecanja.

Povela je gostujuća ekipa preko Lee Zdunić u 15. minuti utakmice, dok minutu kasnije 1:1 postavlja Buga Slavica.

Kod ŽMNK Dinamo Zagreb prilikom izvođenja kaznenih udaraca uspješne su bile Marija Žagar, Ivona Pejić i Ana Bartolović, dok Lea Zdunić i Nika Petarić nisu uspjele postići pogotke. Kod ŽMNK Alumnus kaznene udarce zabijale su Sandra Trstenjak, Marijana Orešić, Lara Lucić i Slavica, dok Ana-Marija Ćesić nije postigla pogodak.

Pred ŽMNK Dinamo Zagreb jest utakmica za treće mjesto 1. HMNLŽ u kojoj će snage odmjeriti s ekipom MNK Futsal Super Chicks.

1. HMNLŽ, polufinale, druga utakmica: ŽMNK Alumnus – ŽMNK Dinamo Zagreb 5:4 (1:1, 1:1)

Strijelci: Slavica (16.)/Zdunić (15.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Đurić, Žagar, Petarić, Pejić, Zdunić, Tomkić, Jantol, Huzanić, Crkvenčić, Ožbolt, Stančić, Bartolović. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Dino Bartoluci.