Pobjeda kadetkinja, poraz pionirki od ekipa ŽNK Međimurje-Čakovec

U 13. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje ŽNK Međimurje-Čakovec 6:2 (3:1), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb izgubile od pionirki ŽNK Međimurje-Čakovec 1:5 (1:2).

U utakmici kadetkinja ŽNK Međimurje-Čakovec i ŽNK Dinamo Zagreb povela je gostujuća ekipa autogolom Patricije Kukec. U 16. minuti Laura Huzanić zabija za 2:0 gostujućih igračica, dok u 29. minuti Brigita Presečki smanjuje na 1:2. Devet minuta kasnije Huzanić, svojim drugim pogotkom u susretu, osigurava gostujućih 3:1, a ista igračica u 53. minuti zabija i za 4:1 vodstvo ŽNK Dinamo Zagreb. U 60. minuti Tara Tkalčec postiže drugi domaći pogodak za rezultat 2:4. Nikolina Sambolić u 77. minuti dovodi ŽNK Dinamo Zagreb u vodstvo 5:2, dok konačnih 6:2 postavlja Huzanić, svojim četvrtim golom u utakmici.

U susretu pionirki ŽNK Međimurje-Čakovec i ŽNK Dinamo Zagreb povela je domaća ekipa preko Ene Madić u petoj minuti, dok ista igračica dvije minute kasnije povisuje vodstvo domaćih igračica na 2:0. U 27. minuti Marta Bujak smanjuje rezultat na 1:2. Madić, svojim trećim pogotkom u susretu, u 39. minuti odvodi ŽNK Međimurje-Čakovec na 3:1, dok Lea Horvat u 57. minuti zabija za domaćih 4:1. Konačnih 5:1 postavlja Nika Leskovar u 68. minuti utakmice.