Remi s Alumnusom u prvoj utakmici polufinala 1. HMNLŽ 23/24

U prvoj utakmici polufinala 1. HMNLŽ seniorke ŽMNK Dinamo Zagreb odigrale su 3:3 (1:2) s ekipom Alumnusa.

Povela je gostujuća ekipa preko Marijane Orešić u drugoj minuti utakmice, dok u 11. minuti Mia Kalašić postiže autogol za izjednačenje rezultata. Četiri minute kasnije Orešić svojim drugim pogotkom u susretu osigurava vodstvo 2:1 za gostujuće igračice, dok u 25. i 26. minuti Ivona Pejić i Nika Petarić preokreću rezultat za vodstvo domaće ekipe 3:2. Konačnih 3:3 postavlja Ema Rogar u 29. minuti.

1. HMNLŽ, polufinale, prva utakmica: ŽMNK Dinamo Zagreb – ŽMNK Alumnus 3:3 (1:2)

Strijelci: Pejić (25.), Petarić (26.)/Orešić (2., 15.), Kalašić (11.-ag), Rogar (29.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Tomkić, Petarić, Pejić, Zdunić, Bartolović, Đurić, Jantol, Huzanić, Žagar, Crkvenčić, Ožbolt, Stančić. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Dino Bartoluci.