Pobjede kadetkinja i pionirki nad NK Graničar

U 14. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje NK Graničar 6:1 (3:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb slavile nad pionirkama NK Graničar 7:0 (2:0).

Kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb povele su protiv kadetkinja NK Graničar preko Lorene Tomašić u 21. minuti utakmice, dok sedam minuta kasnije na 2:0 povisuje Laura Huzanić. U 42. minuti pogodak za 3:0 postiže ponovno Huzanić, dok u 53. minuti 4:0 postavlja Ana Grdiša. Na 1:4 u 55. minuti smanjuje Lorena Zlatunić, dok u 71. minuti Lea Perić te minutu kasnije Tomašić svojim drugim golom u susretu postavljaju konačnih 6:1.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i NK Graničar povela je domaća ekipa preko Hane Asime Osmančević pogotkom u 20. minuti utakmice, dok sedam minuta kasnije za 2:0 zabija Mija-Ana Dalić. U 43. i 44. minuti susreta u listu strijelkinja upisuju se Buga Buljan i Ema Čikvar, dok u 60. Tena Mojčec postavlja 5:0 za domaće igračice. Buljan u 63., svojim drugim pogotkom u utakmici, osigurava domaćih 6:0, a konačnih 7:0 postavlja Nikol Bradač u 67. minuti.