Pobjeda kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb, remi pionirki sa ŽNK Međimurje-Čakovec

U prvom kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje ŽNK Međimurje-Čakovec 4:1 (2:1), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb odigrale 2:2 (1:0) s pionirkama ŽNK Međimurje-Čakovec.

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Međimurje-Čakovec povela je domaća ekipa preko Hane Mušinović u četvrtoj minuti susreta, dok ista igračica 15 minuta kasnije, svojim drugim pogotkom u utakmici, postavlja i 2:0 za domaće igračice. U 38. minuti Leona Radi smanjuje zaostatak svoje ekipe na 1:2, dok u 78. minuti Petra Obradović odvodi ŽNK Dinamo Zagreb na 3:1. Konačnih 4:1 postavlja Mušinović, svojim trećim golom u susretu, u 87. minuti.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Međimurje-Čakovec domaća ekipa povela je pogotkom Stele Delišimunović u 19. minuti, dok u 37. minuti domaće igračice u 2:0 vodstvo dovodi Teuta Nuši. U 56. minuti Ena Madić smanjuje zaostatak svoje ekipe na 1:2, dok u 68. minuti izjednačuje na 2:2 i postavlja konačan rezultat utakmice.