Porazi kadetkinja i pionirki ŽNK Dinamo Zagreb od NK Istra 1961

U 12. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb poražene su od kadetkinja NK Istra 1961 2:4 (1:1), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb poražene od pionirki NK Istra 1961 0:1 (0:0).

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i NK Istra 1961 povela je gostujuća ekipa u 41. minuti susreta preko Jane Vujičić, dok dvije minute kasnije Iva Ožbolt pogađa za izjednačenje 1:1. Vujičić u 49. minuti, svojim drugim golom u utakmici, postavlja 2:1 za gošće, no u 54. Nikolina Sambolić sigurna je novo poravnanje rezultata. U 80. i 83. minuti Ajla Džanić i Mihaela Petričević pogađaju za konačnih 4:2 za NK Istra 1961.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i NK Istra 1961 pogodak za 1:0 gostujuće ekipe postigla je Lucija Gusak u 50. minuti utakmice.