Pobjeda kadetkinja, poraz pionirki ŽNK Dinamo Zagreb od ekipa HNK Gorica

U 20. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su kadetkinje ŽNK Gorica 4:0 (0:0), dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb poražene od pionirki HNK Gorica 1:2 (1:1).

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i HNK Gorica povela je domaća ekipa preko Nikoline Sambolić u 62. minuti susreta, dok Ema Jantol osam minuta kasnije povisuje na 2:0. Lorena Tomašić u 78. minuti zabija za 3:0 za domaće igračice, dok konačnih 4:0 za ŽNK Dinamo Zagreb postavlja Jantol, svojim drugim pogotkom u utakmici.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i HNK Gorica do vodstva 1:0 dolazi domaća ekipa pogotkom Gabriele Piličić u trećoj minuti susreta, dok Hana Mušinović minutu kasnije pogađa za izjednačenje 1:1. Konačnih 1:2 za gostujuću ekipu postavlja Mušinović u 51. minuti, svojim drugim golom u utakmici.