Porazi kadetkinja i pionirki od ekipa ŽNK Agram

U 14. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale u 0:5 () poraz od kadetkinja ŽNK Agram, dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb upisale xx () poraz od pionirki ŽNK Agram.

U utakmici kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Agram povela je gostujuća ekipa u 46. minuti preko Luane Vanjak, dok dvije minute kasnije na 2:0 povisuje Vita Šteko. Vanjak se u 56. i 63. minuti ponovno upisuje u strijelce te odvodi gostujuće igračice na 4:0 svojim drugim i trećim pogocima u susretu. Konačnih 5:0 postavlja Šteko u 70. minuti, svojim drugim golom u utakmici.

U susretu pionirki ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Agram povela je gostujuća ekipa u osmoj minuti pogotkomTie Stefanović, nakon čega u 23., 33. i 37. minuti Bella Vorih postiže tri uzastopna gol za gostujućih 4:0. U 47. i 54. minuti Rea Ramona Rusan s dva pogotka povisuje na 6:0 za ŽNK Agram, dok u 56. minuti na 1:6 smanjuje Kiara Oremuš. Konačnih 8:1 za gostujuće igračice postavljaju Vorih u 64., svojim četvrtim golom u utakmici, i Nika Delišimunović u 69. minuti.