Porazi kadetkinja i pionirki od ekipa ŽNK Hajduk

U 19. kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale su 0:5 (0:4) poraz od kadetkinja ŽNK Hajduk, dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb upisale 0:4 (0:4) poraz od pionirki ŽNK Hajduk.

U utakmici kadetkinja ŽNK Hajduk i ŽNK Dinamo povela je domaća ekipa pogocima Laure Perković u 24. i 30. minuti. U 42. i 45. minuti na 4:0 povisuju Dea Tavra i Esma Heganović, dok konačnih 5:0 postavlja Magdalena Gabrilo u 74. minuti susreta.

U susretu pionirki ŽNK Hajduk i ŽNK Dinamo Dora Marta Pecić dovodi domaću ekipu u vodstvo 1:0 u devetoj minuti, dok Una Ćorić Hamacher u 22. minuti postavlja 2:0 za domaće igračice. Pecić dvije minute kasnije, svojim drugim golom u utakmici, odvodi ŽNK Hajduk u 3:0 vodstvo, dok konačnih 4:0 postavlja Ćorić Hamacher, također, svojim drugim pogotkom u susretu, u 35. minuti.